Asystentka-Asystent

Generalny wykonawca budowlany – firma RS Bau Sp. z o.o. Sp. k. prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Asystentka/Asystent

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:

  • Obsługa biura budowy
  • Nadzór nad obiegiem korespondencji
  • Wsparcie Kierownika Projektu i Zarządu
  • Kontakt z klientem i podwykonawcami
  • Redagowanie pism w j. polskim i niemieckim
  • Redagowanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych w j. polskim i niemieckim
  • Tłumaczenia dokumentów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym – warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Zaangażowania
  • Zaradności
  • Sumienności
  • Rzetelności
  • Chęci uczenia się
  • Energiczności
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę z doświadczonym zespołem

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne na maila biuro@rsbau.pl do RS Bau spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez ww. administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji”. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@rsbau.pl

Jeżeli dodałeś do swojego CV dodatkowe dane jak np. zdjęcie, informacje o zainteresowaniach, prosimy o wklejenie do CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które zostały zawarte w niniejszym wniosku rekrutacyjnym/CV i wykraczają poza zakres danych możliwych do przetwarzania przez pracodawcę na podstawie przepisów prawa pracy, w celach związanych z prowadzoną rekrutacją”. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@rsbau.pl

Administratorem danych osobowych jest RS Bau spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Sośnicowicach przy ul. Przemysłowej 10 („Administrator”):

  1. Dane kontaktowe Administratora: biuro@rsbau.pl
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu bieżącej kwalifikacji do zatrudnienia u Administratora przez okres prowadzonej rekrutacji oraz w celu prowadzenia kolejnych rekrutacji w okresie nie dłuższym niż 3 lata.
  3. Administrator nie będzie udostępniał danych innym podmiotom, a w szczególności nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji, to jest do dnia zatrudnienia osoby, której dane dotyczą lub do upływu okresu 3 lat.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  1. Podanie danych związanych z rekrutacją jest dobrowolne lecz niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji.
  2. Pani/Pana dane osobowe nie będą służyły podejmowaniu zautomatyzowanych decyzji.
  3. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.